Firma /

Produkcja

Działamy kompleksowo

W Świecie Lnu proces produkcji ma charakter kompleksowy i obejmuje zarówno wytwarzanie lnianych i lniano-bawełnianych tkanin, jak i gotowych produktów, takich jak serwety, obrusy czy firanki. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu i solidnemu zapleczu technologicznemu, na które oprócz zakładu produkcyjnego składają się szwalnia oraz urządzenia do obróbki, barwienia i zadrukowania materiałów.

Kontrolujemy produkcję na każdym etapie

Produkujemy tkaniny najwyższej jakości, stąd też mamy pewność, że szyta na ich bazie konfekcja będzie trwała i spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Co więcej, współpracujemy ze znanymi projektantami, dzięki czemu naszym odbiorcom możemy zaproponować oryginalne wzory i wykończenia, a nasze pomysły są zawsze świeże i zgodne z obowiązującymi trendami.

Spełniamy światowe wymogi

Posiadany przez nas certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® to gwarancja tego, że oferowane przez nas tekstylia są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na nasze zdrowie. Etykieta OEKO-TEX® STANDARD 100 klasy I oznacza, że tkanina została przebadana pod kątem ponad osiemdziesięciu różnych, istotnych dla zdrowia użytkownika parametrów. Certyfikat klasy I dotyczy produktów, które mają kontakt ze skórą niemowląt i dzieci do lat trzech, a tym samym muszą spełniać najwyższe kryteria.

Zakres posiadanego przez nas certyfikatu obejmuje:

  • Tkaniny wykonane z przędz lnianych, bawełnianych, wiskozowych (z bambusa), wiskozowych i ich mieszanek; prane, bielone, barwione, drukowane barwnikami reaktywnymi lub tuszami na bazie barwników reaktywnych;
  • Tkaniny wykonane z barwionych przędz bawełnianych, wiskozowych lub lnianych oraz ich mieszanek.

Newsletter


ikonka

ul. Nadrzeczna 1 A
58-400 Kamienna Góra
ikonka tel +48 75 645-42-56